Заміна екрану на телефоні

Смартфон – невід’ємна складова життя будь-якої людини. Адже в ньому знаходяться всі контакти, фотографії, відео та інші файли. Тому в разі поломки сенсора або екрану її потрібно терміново усунути. Самому це зробити вкрай складно. Смартфон – річ тендітна і якесь непрофесійний рух може привести до ряду додаткових проблем. Тому краще звернутися в нашу компанію «Спартак Сервіс». Там працюють професіонали своєї справи, які швидко замінять екран або сенсор без втрати даних з телефону.

Першим тривожним дзвіночком проблем з екраном може бути зміна його кольору або поява плям і розмитості. Про поломки сенсора може свідчити його незвична робота і некоректний набір символів (натискаєте на один символ, а на екрані відображається інший). В такому випадку необхідно негайно звернутися в сервіс. Можливо, у екрану або сенсора ще буде шанс на реанімацію, і ремонт обійдеться дешевше.

Послуги, які надає наший сервіс

Компанія «Спартак Сервіс» пропонує в короткі терміни «оживити» екран будь-якої моделі телефону. Ціна переважно залежить від типу екрану і обсягу виконаних робіт. У нас можна:

  • Замінити дисплей (екран);
  • Замінити сенсор на телефоні;
  • Відремонтувати сенсор (переклеїти) на телефоні.

При необхідності наші фахівці проведуть діагностику девайсу і порадять найкращий спосіб привести його в робочий вид.

Скільки коштує полагодити екран телефону?

Ціна ремонту залежить від типу екрану і дороговизни тачскрін (сенсора). Крім того, вартість може варіюватися залежно від того, замінюється тільки сенсор або дисплей повністю. Щоб дізнатися точну ціну, Ви можете зателефонувати нашому менеджеру і він (вона) обов’язково прорахує вартість ремонту вашого мобільного телефону і повідомить Вам, скільки коштує поміняти скло.

Для всіх бажаючих замінити екран на телефоні – у нас лояльні ціни. Крім того, наші кваліфіковані фахівці нададуть консультацію в разі потреби.

Які типи дисплеїв існують?

  1. Thin Film Transistor – цей вид використовується в активно-матричних дисплеях. На кожен з пікселів доводиться по 3 транзистора (при цьому кожен з них відповідає своєму кольору). Головним їх мінусом вважається високе споживання енергії. Причина поломки може таїтися в проблемах з АКБ смартфона або механічному пошкодженні. У першому випадку потрібна заміна батареї або чистка контактів. У другому – потрібна повна заміна екрану. Ціна буде залежати від виду робіт.
  2. OLED – вид дисплеїв, який відрізняється яскравістю і контрастністю. В якості недоліка варто відзначити дорогу і трудомістку технологію виробництва. Тому і ціна заміни такого дисплея значно вище.
  3. AMOLED є більш досконалою моделлю попереднього типу дисплеїв. Завдяки наявності активної матриці з органічними світлодіодами, екран може трохи гнутися без ризику поломки. При цьому AMOLED має низьку вагу і маленьку товщину. У деяких моделях смартфонів використовують більш досконалі типи дисплеїв під назвою Super і Ultra. Вони відрізняються більш високим рівнем передачі кольору і на них чудово видно зображення, навіть, при сильному сонячному світлі. Щоб дізнатися, скільки коштує полагодити екран телефону з таким дисплеєм, необхідно звертатися безпосередньо до фахівців. Вартість ремонту в кожній з моделей може істотно відрізнятися.
  4. Super LCD. Даний тип екранів має збільшені кути огляду і порівняно невеликі енерговитрати. Тому їх ремонт коштує набагато дешевше.
  5. IPS і Super IP. Ці види дисплеїв є підвидами TFT-екранів. Вони мають найбільш виразний чорний колір і великі кути огляду. Заміна таких дисплеїв здійснюється без проблем.
  • Якщо виникли проблеми з екраном мобільного телефону, звертайтеся в «Спартак Сервіс» – і ви гарантовано отримаєте якісне обслуговування за доступну ціну.