Чому вигідно відкривати сервіс по ремонту телефонів

Актуальність

Бізнес актуальний, оскільки кожна сучасна людина має мобільний телефон. Часто на смартфонах б’ються дисплеї або ламаються роз’єми для зарядних пристроїв. Більшість девайсів час від часу потребують перепрошивки. Щоб не купляти новий телефон, простіше відремонтувати улюблену модель і користуватися нею надалі.

Невеликий стартовий капітал

Щоб відкрити сервісний центр, достатньо мінімального обладнання для ремонту телефонів і мінімум меблів. Бізнес не вимагає складу для товарів, обладнання для торгівлі чи програмного забезпечення.

Недорога оренда офісу

Вартість оренди для сервісного центру в рази нижче, ніж оренда магазину. Якщо за магазин доводиться платити від 15 до 100 тисяч гривень, то за приміщення для ремонту телефонів вистачить суми від 3 тисяч гривень. Це гарантує швидку окупність бізнесу.

Швидка окупність

Завдяки невеликим інвестиціям в обладнання, мінімальної кількості персоналу і прийнятною вартістю оренди з’являється чудова можливість вийти в прибуток в найкоротші терміни.

Даний бізнес добре працює навіть в кризу

Під час кризи в країні люди рідше купують нову техніку, віддаючи перевагу старій, оскільки це дозволяє зекономити кошти. Така техніка періодично вимагає ремонту, але це все одно дешевше, ніж купувати нову. Тому бізнес відмінно працює навіть при нестабільній економічній ситуації.